Strzały jesionowe

Strzały jesionowe z kutymi grotami. Replikami nie są. Więc po co kute groty? Na wypadek ataku zombie. Jeśli mózgożercy  się nie pojawią, można poznęcać się nad innymi przedmiotami martwymi (stara komórka?).

Materiał: jesion (toczony przeze mnie)
Średnica: 8,5 mm
Długość: 28″ (ok. 71 cm)
Lotki indycze, długie, wiązane

Na zdjęciu stare logo przypominające niepełnosprytnego łosia. Myślę, że teraz jest lepiej :]

9 Comments

 1. Witam, jakich piór używasz?
  Sam robię strzały, ale używam syntetycznych lotek, bo mam problem z dobrymi piórami :/

  • Nie ważne, miałem źle wyświetloną stronę i nie widziałem tekstu :P

   • Te akurat są indycze barwione. Można kupić w sklepach internetowych. Ja kupuję te nieprzycięte za ok 2 zł. Jedna wystarcza na 2 długie lotki. Można też taniej lub zupełnie za darmo załatwić lotki indyków i gęsi z gospodarstw. Trochę więcej roboty, ale w przypadku indyczych można trafić na piękne naturalne ubarwienie. Te z gęsi z kolei są historyczne, jeśli komuś na tym zależy :]

 2. Witam.
  Czy takowe strzały można zamówić? Czy są tylko na pokaz? ;-) Jeśli można chętnie skożystam. Pozdrawiam .

  • Witam, obecnie mam mało czasu na łuki i strzałki. Jak co proszę pisać na maila, wtedy będę mógł doradzić lub przekierować do innego rzemieślnika :) Pozdrawiam!

 3. Witam, czy słyszał Pan może że gdzieś są realizowane warsztaty dla kogoś kto chciałby nauczyć się samemu robić strzały? Byłbym zainteresowany takim szkoleniem, najlepiej na północy Polski (ale miejsce nie jest najistotniejsze).

  • Kiedyś mi się coś obiło o uszy. Nie potrafię sobie jednak przypomnieć. Można zapytać w Arrow Factory. Możliwe, że coś organizują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2023 Tomasz Bolik

Theme by Anders NorenUp ↑