profilNazywam się Tomasz Bolik. Łuki skrobię od kilku dobrych lat. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to moja życiowa pasja. Korzystając z okazji, że masz „internety” chciałbym się nią z Tobą podzielić :] Część z was może mnie kojarzyć z forum łuczniczego (Arcus) jako gherik.

O robieniu łuków mogę mówić godzinami. Mimo to temat zawsze zdaje się niewyczerpany. Jest to zajęcie, które nigdy się nie znudzi. Łuki naturalne są niepowtarzalne i nie da się wykonać dwóch identycznych egzemplarzy. Dodając do tego kształtowanie oraz klejenie z wykorzystaniem dodatkowych materiałów, otwiera się wachlarz niezliczonych możliwości. Muszę się przyznać, że bardziej lubię robić łuki niż z nich strzelać. Co nie znaczy, że nie wiem jak powinien strzelać dobry łuk :]

Z wykształcenia jestem magistrem sztuki (jakkolwiek dziwnie to brzmi). Dlatego dużą wagę przywiązuje do estetyki wykonanego przedmiotu. Studiowałem grafikę. Najwięcej czasu spędzałem przed komputerem, projektując co tylko się da oraz w warsztacie, gdzie w pocie czoła odbijałem grafiki. Oprócz tego malowałem, rysowałem, rzeźbiłem, wypalałem ceramikę, słowem cuda na kiju.

Efekty można zobaczyć w moim PORTFOLIO

Pozdrawiam!
Dziękuje za odwiedzenie mojej strony :]